Autismikool on Hiiumaa erinevate koolide, lasteaedade, keskuste ja omavalitsustega teinud koostööd juba ca 10 aastat. Läbi on viidud lühemaid ja pikemaid koolitusi, seminare, juhtumitöid, nõustamisi, supervisioone. Aja jooksul kasvas koostöö nii tugevaks, et hakkas tekkima mõte avada Hiiumaal päris oma väike autismikooli pesa. Unistustel on kombeks teoks saada ja nii see aeg küpseski – 2021a mai kuust avas Autismikool Hiiumaa Keskuse. Tegevus on võrdväärdne Tallinna keskusega, seal toimuvad koolitused, seminarid ja nõustamised. Unistus saab teoks koostöös Pühalepa Vaba Aja Keskusega, mille ruumides asume tegutsema (aadressil Lossi tee 1, Suuremõisa).

Hiiumaa Keskuse koordinaator on Siret Sultsing-Lukk.
“Pean ennast optimistlikuks inimeseks, kes EI SAA asemel üritab leida lahendust, KUIDAS SAAB. Mul on hea meel, et seda hoiakut jagab ka Ivica Mägi Autismikool. Nemad on minule juba aastaid inspiratsiooniks olnud, kuna meie peres kasvab autismi joontega laps. Elu on täis väljakutseid ja need tuleb vastu võtta! Hea meelega kasutan seda võimalust, et saan edaspidi oma nõu ja jõuga aidata ja olla toeks teistele eriliste lastega peredele.”

AUTISMIKOOLI HIIUMAA KESKUSE KOOLITUSED

Kui oled huvitatud osalemast koolitusel Hiiumaal võta ühendust hiiumaa@autismikool.ee ja pane ennast ootejärjekorda. Oled esimene, kes saab info niikui grupp saab kokku.

NÕUSTAMISED HIIUMAAL

Nõustamise aja broneerimiseks kirjuta hiiumaa@autismikool.ee või siret@autismikool.ee
Nõustamise ajaks planeerime 1 tunni, paari nõustamise puhul 2 tundi. Esimene nõustamine on alati ilma lapseta, korduvnõustamiste puhul on kokkuleppel nõustajaga.
Nõustamise hind on 55eur/h.

Kinnitame, et Teie infot käsitleme konfidentsiaalselt ja ei avalda kolmandatele osapooltele.

Nõustaja Ivica Mägi:
individuaalnõustamised ja teraapiad seoses lapsega (autism, ATH, probleemsed käitumised ja raskused), perega, paarisuhted.