Hiiumaa

Autismikool on Hiiumaa erinevate koolide, lasteaedade, keskuste ja omavalitsustega teinud koostööd juba ca 10 aastat. Läbi on viidud lühemaid ja pikemaid koolitusi, seminare, juhtumitöid, nõustamisi, supervisioone. Aja jooksul kasvas koostöö nii tugevaks, et hakkas tekkima mõte avada Hiiumaal päris oma väike autismikooli pesa. Unistustel on kombeks teoks saada ja nii see aeg küpseski – 2021a mai kuust avab Autismikool Hiiumaa Keskuse. Tegevus on võrdväärdne Tallinna keskusega, seal toimuvad koolitused, seminarid ja nõustamised. Unistus saab teoks koostöös Pühalepa Vaba Aja Keskusega, mille ruumides asume tegutsema (aadressil Lossi tee 1, Suuremõisa).

Hiiumaa Keskust hakkab juhtima kohalik asjalik naine
Siret Sultsing-Lukk.
Pean ennast optimistlikuks inimeseks, kes EI SAA asemel üritab leida lahendust, KUIDAS SAAB. Mul on hea meel, et seda hoiakut jagab ka Ivica Mägi Autismikool. Nemad on minule juba aastaid inspiratsiooniks olnud, kuna meie peres kasvab autismi joontega laps. Elu on täis väljakutseid ja need tuleb vastu võtta! Hea meelega kasutan seda võimalust, et saan edaspidi oma nõu ja jõuga aidata ja olla toeks teistele eriliste lastega peredele

AUTISMIKOOLI HIIUMAA KESKUSE KOOLITUSED

8-10.september 2021 “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine” Koolitaja Ivica Mägi.
Koolitus toimub Hiiumaal.

Koolituse keskpunktis on autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega(ATH) lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku ning ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel. Loe edasi SIIT

Koolitusele registreerimiseks täida ära registreerimise vorm SIIT

NÕUSTAMISED HIIUMAAL

Nõustamise aja broneerimiseks kirjuta hiiumaa@autismikool.ee.
Nõustamise ajaks planeerime 1 tunni, paari nõustamise puhul 2 tundi. Esimene nõustamine on alati ilma lapseta, korduvnõustamiste puhul on kokkuleppel nõustajaga.
Nõustamise hind on 55eur/h.

Kinnitame, et Teie infot käsitleme konfidentsiaalselt ja ei avalda kolmandatele osapooltele.

Nõustaja Ivica Mägi:
individuaalnõustamised ja teraapiad seoses lapsega (autism, ATH, probleemsed käitumised ja raskused), perega, paarisuhted.