Veebikoolitus "10 nõuannet kuidas toetada ATH last"
22.mai 2024

Koolituse keskpunktis on aktiivsus- ja tähelepanuhäirega(ATH) lapse ja tema käitumise eripärade mõistmine. Koolituse käigus antakse 10 praktilist nõuannet, mida saab koheselt oma igapäeva elus kasutama hakata.  Meetodid on keskendunud, kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada ATH last.

• ATH lapse pereliikmed/lähedased;
  • tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda ATH lapsega;
  • nii kooli- kui lasteaia õpetajad ja muu personal;
  • KOVi töötajad ja teised erinevate valdkondade spetsialistid;koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi ATH valdkonnaga.

Ajakava ja koht:

• Koolitus toimub veebikeskkonnas Google Meet. Osalemise link saadetakse enne koolitust;
  • Kell 10:15-12:30 (selle sees on kaks kohvipausi)
  • Koolituse pikkus 3 akh.
  • Kui soovid tunnistust, siis anna sellest teada autismikool@autismikool.ee. Koolituse lõppedes saavad soovi avaldanud  osalejad tunnistused kahe nädala jooksul e-posti teel.

49eur

Veebikoolituse õppekava leiab SIIT

Ivica Mägi Autismikool on Töötukassa koolituspartner

Töötukassa kaudu osalemisega peab registreerima 10 tööpäeva enne koolitust!

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis kirjuta autismikool@autismikool.ee