Ivica Mägi Autismikool alustab 2024 aastast uue traditsiooniga. Tunnustame autismi valdkonna säravamaid tegijaid. Tunnustuse aluseks on panus autismi valdkonna arengusse, autistide toetamisse, kaasamisse või mõnel muul viisil autismi valdkonna heasse toimimisse.

Tunnustusi jagatakse kord aastas, aprillis ehk autismikuul. Tunnustuse saanud inimene või ettevõte saab omale raamitud tunnustuskirja ja veebis kasutatava tunnustusmärgise.

20 tunnustust antakse välja kahes kategoorias:
1. Autismikooli tunnustused – Autismikooli pikaajalise kogemuse ja klientide põhjal valitud tegijad.
2. Avalikkuse poolt esitatud kandidaadid, kellest nomineeritud valib välja Ivica Mägi Autismikooli poolt kokku pandud komisjon.

Kutsume üles kõiki esitama aasta Autismisõpru järgmistes valdkondades:
Aasta kool
Aasta õpetaja
Aasta lasteaed
Aasta lasteaia õpetaja
Aasta kohalik omavalitsus
Aasta asutus
Aasta kuluuriasutus (nt muuseum, teater, konserdimaja)
Aasta autismi sõber – inimene, asutus.

Kandidaate võivad esitada kõik, kes on märganud või kogenud autismisõbralikku käitumist, nii laste, täiskasvanute kui kogu valdkonna heaks.

Kandidaatide esitamiseks palun kliki SIIA

Esitamise tähtaeg on 17. märts 2024.

Tunnustused avalikustatakse ja antakse üle aprillis Autismi Tunnustusgalal 2024. Kõigile asjaosalistele saadetakse kutsed e-posti teel. Tunnustatute nimekiri avaldatakse peale üritust Ivica Mägi Autismikooli koduleheküljel ja sotsiaalmeedias. Tunnustus annab võimaluse näidata avalikkusele ja omale olulistele inimestele ja klientidele end kui autismi valdkonda panustava tegijana.

TUNNUSTUSGALA 2024
TOETAJAD