NÕUSTAMISE KESKUS

Ivica Mägi Autismikooli nõustamise keskuses pakutakse professionaalset abi ja tuge erinevates eluvaldkondades.
Meie spetsialistid on saanud põhjaliku väljaõppe autistilike ja ATH (aktiivsus- ja tähelepanuhäire) inimeste toetamisel. Vaimset tuge pakume ka kõigis teiste valdkondade muredega nagu näiteks lahutuse protsessi kõigile osapooltele, leina teraapia, depressioon, paari teraapia, individuaalteraapia jms.
Meie terapeudid ja nõustajad aitavad inimestel lahendada nende eluga seonduvaid probleeme ja väljakutseid.

Nõustamise keskus asub Tallinnas aga koostööna kohalike omavalitsustega teeme nõustamisi üle Eesti.

Lisaks viime läbi ka koolidele, lasteaedadele ja muudele asutustele grupi nõustamisi ning supervisioone.

Vaata meie nõustajaid ja terapeute SIIT