Tugigrupid

UUS! GRUPP ON TÄIS!


Eesti keelne tugigrupp on hetkel täis! Soovi korral lisa ennast ootenimekirja ning anname sulle teada kui oleme loonud lisa grupi või on vabanenud koht olemas olevas grupis!


Tugigruppide programm on loodud Ivica Mägi poolt ning seda pole lubatud kasutada ilma tema nõusolekuta!


TUGIGRUPPI JUHIVAD

Eesti keelset gruppi juhib Ivica Mägi, kes on Autismikooli looja ja asutaja ning kirjutab enda kohta alljärgnevalt:
“Olen tegelenud autismi ja ATH valdkonna uurimise, arendamise ning toetamisega üle 15 aasta, asutajaliikmeks olnud Põhja-Eesti Autismi Liidule ja Autismikoolile. Olen abielus ja kahe poja ema, kellest noorim on autistlik noormees. Ma olen väga õppimise ja jagamise usku. Sellest sai ka alguse minu koolitamiste ja teiste inimeste toetamise teekond. Akadeemiline haridus on mul Sotsiaalteaduste magistrikraad, hulganisti erinavat täiend- ning kogemusõpet pereteraapia, holistilise teraapia, psühholoogia, kogemusnõustamise, erivajadustega laste ja inimeste toetamise, hariduse juhtimise vallas Eestis ja välisriikides. Ma armastan oma tööd väga ja tegutsen pühendunult selle nimel, et Eestis oleks ATH/autistlikel lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitan ja nõustan peresid, pedagooge, meditsiini- ja lastekaitsetöötajaid, teen koostööd ministeeriumite, haiglate, ülikoolide, üldhariduskoolide, lasteaedade, omavalitsuste ja paljude muude organisatsioonidega. “


Eesti keelset gruppi juhib Sille Hiiesoo, kes on Autismikoolis kaaskoolitaja ja täiskasvanute nõustaja alljärgnevalt:
Olen Sille ja olen kolme lapse ema. Ivica Mägi Autismikooliga olen olnud seotud juba palju aastaid, kuna ka endal kasvab peres 11 aastane autistlik poeg. Need elukogemused on andnud mulle juurde palju mõistmist ja hoolimist eriliste inimeste suhtes.
Olen läbinud põhjaliku koolitaja õppe ning praktika Ivica Mägi poolt. Koolitan autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme ning tugiisikute baaskoolitusi Kaaskoolitajana saan jagada oma teadmisi ja aidata kõigil paremini aru saada autismist, autistidest ning nende käitumisest.


Vene keelset gruppi juhib Jelena Petriläinen, kes on Autismikooli kauaaegne koolitaja ja nõustaja ning kirjutab enda kohta alljärgnevalt:
“Olen olnud Autismikooli kaaskoolitaja ja nõustaja nüüdseks juba üle 6 aasta. Koolitan autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme ning tugiisikute baaskoolitusi nii eesti kui vene keeles.
Olen autistliku lapse ema ning viimased 5 aastat ka tugiisik ATH diagnoosiga lapsele.
Mu lemmikraamat on “Tuulest viidud” ja pärit olen suurest Ukraina linnast. 
Hariduselt olen lõpetanud magistriõpe Tallinna Tehnika Ülikooli ärikorralduse erialal.”


Tugigruppides osalemine on TASUTA Tallinna sissekirjutusega inimestele.
Juhul kui oled mujale sisse kirjutatud ning soovid osaleda, siis kirjuta meile.
Tugigruppidesse registreerumiseks kirjuta autismikool@autismikool.ee