KADRI PLOOM
Terapeut
Vestlusteraapia
Holistiline teraapia

“Kogu – terve – täielik” – meie keha ja meel on omavahel tihedalt seotud ja moodustavad terviku. Mõtted mida mõtleme ja tunded mida tunneme, mõjutavad kogu aeg meie keha. Sammhaaval aitan sul saavutada endaga parema kontakti ja mõista paremini nii ennast kui ka ümbritsevat.

Kadri: “Mäletan juba varasest east huvi inimpsühholoogia vastu. Elu aga juhatas mind psühholoogia õpinguteni alles 4 aastat tagasi kui alustasin õpinguid Holistika Instituudis. Viimased aastad olen tegelenud sügavuti endasse vaatamise, enda tervendamise ja enda keha kuulama õppimisega. Mõistan, et enesearengu teekond on elukestev õpe. Olles koolis viimasel kursusel, on minust saanud noorterapeut. Ma arvan, et inimene on tõeline kunstiteos ja igaüks on oma eluloos peategelane, tuleb lihtsalt julgeda see roll vastu võtta. Ja mul on hea meel sel teel saatjaks ning julgustajaks olla”

Minu juurde leiad oma tee kui:

  • oled kaotanud kontakti iseenda tunnete ja vajadustega ja soovid ennast uuesti “üles leida”
  • soovid ennast paremini tundma õppida
  • sul on ärevus ja depressiivsed mõtted
  • probleemid või pinged suhetes, mis vajavad selgust (vanemad, partner, töökaaslased jt)
  • terviseprobleemid
  • kriisid ja traumad

Esmalt toimub 1h nõustamine ning vajadusel paneme üheskoos paika plaani kuidas edasi liikuda holistilise teraapia suunas.

Holistiline teraapia – „Holistiline“ tähendab terviklikkust ja sõnatüvi tuleneb kreekakeelsest sõnast holos, mis tähendab „kogu”, „terve”, „täielik”. Selle all on mõeldud, et meie keha ja meel on omavahel tihedalt seotud ja moodustavad terviku. Mõtted mida mõtleme ja tunded mida tunneme, mõjutavad kogu aeg meie keha. Holistiline teraapia koosneb kahest osast: vestlusest ja sisemaailma rännakust. Sammhaaval aitab see sügav ja põnev teraapia saavutada endaga parema kontakti ning mõista paremini nii ennast kui ka ümbritsevat.

HINNAD:

– Vestlusteraapia  75 EUR (kestus kuni 1h)
– Holisitline seanss 90 EUR (kestus kuni 3h)
– Holistiline nelik– 300 EUR (4 kohtumise korda 2 nädala jooksul, 1 kohtumise kord on kuni 3h)