Veebikoolitus
"Autistliku ja ATH lapse mõistmine ning toetamine”
10 ja 17.juuni 2024

Koolituse keskpunktis on autistliku lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel.

– autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
– tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda autistliku või ATH lapsega;
– KOVi töötajad ja teised erinevate valdkondade spetsialistid;
– koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Ajakava ja koht:

– Koolitus toimub Google Meet keskkonnas, mille link saadetakse vahetult enne koolituse toimumist.
– Koolituse kestus on kell 10:15-15:30 (selle sees on kaks kohvipausi)
– Koolituse pikkus 12 akadeemilist tundi.
– Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused kahe nädala jooksul e-posti teel.

Varajase registreeruja hind 169eur – kuni 2.juuni 2024Tavahind 225eur – 3-9.juuni 2024

Veebikoolituse õppekava leiab SIIT
Kontaktkoolituse õppekava leiab SIIT

Kohtade arv on piiratud!

Ivica Mägi Autismikool on Töötukassa koolituspartner

Töötukassa kaudu osalemisega peab registreerima 10 tööpäeva enne koolitust!

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis kirjuta autismikool@autismikool.ee