Koolitus
“Lapse probleemne käitumine ja emotsioonid”

14 ja 21.märts 2024

Koolituse keskpunktiks on lapse emotsionaalse maailma mõistmine ja probleemne käitumine. Vaatleme, mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ning kuidas neid väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid. Vaatleme lapse elus olevate inimeste võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel. Koolituse käigus on fookuses ka lapse probleemne käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

– autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
– tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda autistliku või ATH lapsega;
– KOVi töötajad ja teised erinevate valdkondade spetsialistid;
– koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

– Kuni 1.märts 2024 EARLY BIRD HIND – 169 eur
– 2.märts kuni 10.märts 2024 SOODUSHIND – 229 eur
– alates 11.märts kuni 13.märts 2024 TAVAHIND – 390 eur

Ajakava ja koht:
– Koolitus toimub veebikeskkonnas Google Meet.
– Koolituse kestus on kell 10:15-15:30 (selle sees on kaks kohvipausi)
– Koolituse pikkus 12 akadeemilist tundi.
– Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused kahe nädala jooksul e-posti teel.

Juhul, kui Teil on küsimusi koolituse osas või probleeme registreerimisega, siis võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel autismikool@autismikool.ee

Kohtade arv on piiratud!