Nädalavahetuse veebiseminar

1. koolituse päev
    Koolitusel käsitleme lihtsalt ja selgelt, mis on autism. Mis on autisliku inimese eripärad võrreldes mitte autistiga? Mida teha autismi kahtluse korra? Kuidas diagnoositakse autismi? Mida annab diagnoosi saamine?
  2. koolituse päev
    Praktilised meetodid kuidas toetada parimal viisil autistliku inimese heaolu ja arengut. Autist peres, mida see toob kaasa teistele pereliikmetele. Autisti kodu. Reaalsed murekohad autistide elus ja kogemuslood Autistmikooli kogemuste näitel.

INFO:
– Koolitus toimub Google Meet keskkonnas, mille link saadetakse vahetult enne koolituse toimumist.
– Koolituse kestus on kell 10:00-12:00
– Koolituse kogu pikkus 4 tundi.
– Soovi korral saavad koolituse lõppedes osalejad tõendi kahe nädala jooksul e-posti teel. Sellest palume teada anda autismikool@autismikool.ee

Koolitajad:

IVICA MÄGI