JÄLLE JÕULUD!

Jõulurõõmu abi raskustes peredele, kus kasvab erivajadusega laps(ed). Aita ise, jaga infot oma sõpradele, töökohas, sugulastele – koos saame palju head teha! 🩷

🥨Aita katta JÕULULAUD
🧸 Aita täita KINGIKOTT
🍭 Aita KOMMIKOTIGA

❓KUIDAS mina saan aidata?

➡️Toetades rahaga ja meie ostame vajaliku peredele.

Konto nr: EE207700771006085002
Saaja: MTÜ ERILISTE LASTE VARAJASE TOETAMISE KESKUS A-AKADEEMIA
Selgitus: Jõulud 23 (võid lisada ka täpsemalt kui soovid nt kommikott, kingitus lapsele, jõulutoit)

🍒Autismikool on Tulumaksusoodustustega ühingute nimekirjas st ettevõtted ei pea annetuse peale makse maksma, eraisikud saavad annetused lisada tulumaksudeklaratsiooni.

➡️Ostes ise kink, kommipakk (va toit) ja tuues need Autismikooli keskusesse Meistri 22, Tallinn (NB! aeg eelnevalt kokkuleppida autismikool@autismikool.ee). Loe kingi tegemise kohta allpool olevat juhendit.

🩷Autismikooli Heategevusfondil on heade toetajate abil üle 10 aastat juba olnud võimalus tuua jõulurõõmu peredele, kus seda muidu poleks. Oleme hoolitsenud selle eest, et erivajadustega lastega puudust kannatavatel peredel oleks toitu, millega katta jõululaud ja et vähemalt lapsed peredes saaksid ühe toreda jõulukingi. Pered on Autismikoolile teada ja toetus saab suunatud otse neile. Aitäh toetajatele! 🩷

🧸 KINGIKOTT

Meil on igas vanuses lapsi beebist kuni täiskasvanuni. Igas suuruses ja erinevate huvidega. Nad ei ole pretensioonikad ja neil ei ole palju mänguasju ja muud toredust.
Seega sobivad kingituseks kõik, mis lastele rõõmu teeb. Iga asi leiab õnneliku omaniku.
Oleme aastaid tagasi otsustanud, et kingitusteks teeme AINULT UUSI asju.
Sobivad asjad näiteks: lauamängud, raamatud, mänguasjad, kunstitarbed, spordivahendid, igasugused nutividinad, Legod, noortele kosmeetika, duššigeelide jm komplektid jne.

Armas on mõelda ka emadele ja isadele (mõni küünal vms väike asi)

🍭 KOMMIPAKK

Kommipakiks sobivad kõik kommid, oluline taas, et poleks ületanud säilivusaega või muul viisid ebakvaliteetsed (seisnud, sulanud jne).
🔹 Too palun kingitus, kommipakk pealt lahtises kinkekotis.
🔹 Juhul, kui sul on kindel soov, et kingituse saaks nt teismeline tüdruk või 3-aastane poiss, siis kinnita paki külge see info kirjaliku sedeliga.
🔹 Asjad kogume Autismikooli keskusesse Meistri 22, 3.korrus, ruum 303. Palun toomise aeg eelnevalt kokku leppida (autismikool@autismikool.ee, tel +37254670996).

🥨 JÕULULAUA TOIT

Toidukotid täidame me peredele ise, seal on kuivaineid, köögivilju, lihatooteid, jõulupärast toitu, puuvilju, magusat.
Kui soovid toetada toidukoti täitmist, tee omale sobivas summas ülekanne heategevusfondi kontole.

❤️Aitäh, et hoolid!