VENE KEELES - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS

R 26. aprill 10:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutusme Teid vene keelsele koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus".

Toimumisaeg: 26., 29. ja 30.aprill 2019
Koolitaja: Jelena Petriläinen

Koolitusel keskendutakse autistliku ja ATH lapse tugiisikule vajalikele teadmistele, rollile ja tema tööülesannetele. Fookuses on tugiisiku võimalused lapse arengu toetamise juures. Käsitletakse autismispektrit, autistliku ja ATH lapse iseärasusi ja probleemkäitumisi, antakse alusteadmisi suhtlemispsühholoogias ning nõustamises ja praktilisi teadmisi tööks autistliku ja ATH lapsega.

- autistlike ja ATH lastega töötavad tugiisiku;
- inimesed, kes soovivad asuda tööle autistliku või ATH lapse tugiisikuna.

Registreerimise tähtaeg on 24.aprill 2019.

Ajakava (kõigil kolmel päeval):
10:00-15:15 Koolitus (sisse jääb kaks kohvipausi)

Koolituse pikkus on 18 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Jelena Petriläinen

Jelena Petriläinen on meie Autsismikooli koolitaja. Jelena on üle 4 aasta olnud Ivica Mägi kaaskoolitaja ning koolitab autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme eest ja vene keeles. Lisaks on Jelena autistliku lapse ema