VENE KEELES - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

E 10. detsember 10:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid vene keelsele koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine".

Toimumisaeg: 10.detsember 2018
Koolitaja: Jelena Petriläinen

Koolituse keskpunktis on autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega(ATH) lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku ning ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel.

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 6.detsember 2018.

Lõunasööki saab süüa lähistel olevates kohvikutes.

10:00-15:15 Koolitus (koolituse ajakava sisse jääb 2 pausi)

Koolituse pikkus 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Jelena Petriläinen

Jelena Petriläinen on meie Autsismikooli koolitaja. Jelena on üle 4 aasta olnud Ivica Mägi kaaskoolitaja ning koolitab autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme eest ja vene keeles. Lisaks on Jelena autistliku lapse ema

Järgmised koolitused