TÖÖTUBA: TUGIISIK AUTISTLIKU LAPSE TOETAJANA

R 15. veebruar 13:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid töötoa sessioonile "TUGIISIK AUTISTLIKU LAPSE TOETAJANA".

Toimumisaeg: 15.veebruar 2019, kell 13:00-15:00

Koolituse fookuses on tugiisik ning kuidas saab tugiisik parimas viisil olla autistliku lapse toetaja

- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda autistliku lapsega;
- autistliku lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 13.veebruar 2019.

13:00-15:00 Koolitus (sisse jääb väike paus)

Koolituse pikkus on 2 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.