TÖÖTUBA VENE KEELES - AUTISTLIKU LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE

E 25. november 15:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutsume Teid vene keelsele töötoa sessioonile "Autistliku lapse probleemne käitumine".

Toimumisaeg: 25.november 2019, 15:00-17:00
Koolitaja: Jelena Petriläinen

Töötoa fookuses on autistliku lapse probleemne käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

- autistliku lapse pereliikmed/lähedased;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda autistliku lapsega;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismivaldkonnaga.

Osalustasu on ühel päeval 28 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 20.november 2019.

Koolitus kell 15:00-17:00

Koolituse pikkus on 2 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

JELENA PETRILÄINEN

Jelena Petriläinen on meie Autsismikooli koolitaja. Jelena on üle 4 aasta olnud Ivica Mägi kaaskoolitaja ning koolitab autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme eest ja vene keeles. Lisaks on Jelena autistliku lapse ema