TÖÖTUBA - KUIDAS TOETADA KOOLI ALUSTAVAT AUTISTLIKKU LAST

E 07. september 13:00

Ivica Mägi Autismikool - Meistri 22, Tallinn (Meistri Ärikeskus)

Kutsume Teid töötoa sessioonile "Kuidas toetada kooli alustavat autistlikku last"

Toimumisaeg: 7.september 2020, kell 13:00-16:00

Pildiotsingu hasartmängumaksu nõukogu tulemus
Koolitust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu

Koolitusel käsitletakse teemasid, mis on seotud sellega, kui üks väike autistlik laps alustab kooliteed:
- kuidas teda selles uues alguses paremini toetada ja aidata;
- mida peab toetaja teadma ja arvesse võtma;
- tugisiiku vajadus ja roll koolis;
- suhtlemine klassikaaslastega ja nende vanematega;
- kuidas teistele rääkida lapse eripäradest;
- õpetaja ja lapsevanema koostöö;
- praktilised meetodid ja näpunäited ning kogemuslood.

- lapsevanemad ning pereliikmed, kelle peres on kooliteed alustav autistlik laps;
- koolide juhatajad, õpetajad, abiõpetajad ja teised töötajad;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda kooli mineva autistliku lapsega;
- KOVi töötajad ja teised erinevate valdkondade spetsialistid, kellel on kokkupuuteid kooliteed alustava autistlikku lapsega.

Osalustasu on 10 EUR (tavahind 32 EUR):
- soodushind kehtib lapsevanematele, pereliikmetele ning tugiisikutele, kes tasuvad koolituse eest ise
Registreerimise tähtaeg on 5.september 2020
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE

13:00-16:00 Koolitus (sisse jääb väike paus)

Koolituse pikkus on 3 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta tõendi.