TÖÖTUBA - AUTISTLIKU NING ATH LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE

N 18. aprill 17:30

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn


Kutsume Teid töötoa sessioonile "Autistliku ning ATH lapse probleemne käitumine".

Toimumisaeg: 18.aprill 2019, kell 17:30-19:30
Koolitaja: Ivica Mägi

Töötoas keskendume sellele miks, millal ja kuidas autistlikul/ath lapsel "jookseb juhe kokku". Kuidas saaks seda ennetada? Millised on head võimalused last toetada sel hetkel? Kuidas ise ennast juhtida ja toetada töötades keerulistes ja pingelistes olukordades. Arutleme laiemalt milliseid probleemseid käitumusi võib autistlikul lapsel tekkida, miks ja kuidas neid ennetada ning mida teha kui ei õnnestunud ennetada. Töö lapsega, võrgustikuga ja iseendaga.

Osalema on oodatud:
- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda autistliku või ATH lapsega;
- KOVi töötajad ja teised erinevate valdkondade spetsialistid;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Registreerimine:
Osalustasu on 10 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 16.aprill 2019.
Registreerimiseks saada sooviavaldus e-postile autismikool@autismikool.ee koos osaleja nime ning kontaktandmetega.
Registreerimine kinnitataksee-posti teel. Kohtade arv on piiratud!

Ajakava:
17:30-19:30 Koolitus (sisse jääb väike paus)

Koolituse pikkus on 2 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Juhul, kui Teil on küsimusi koolituse osas või probleeme registreerimisega, siis võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel autismikool@autismikool.ee.

Koolitaja:


Ivica Mägi on Põhja-Eesti Autismi Liidu ning Autismi ja ATH Keskuse üks loojatest ja juhataja ning kahe poja ema, kellest noorim on autistlik laps. Ivica on omandanud magistrikraadi Sotsiaalteadustes, pühendunud autismi ja ATH valdkonna uurimisele ning arendamisele. Lisaks on ta läbinud teemakohaseid täiendkoolitusi Eestis ja välisriikides.Tegutseb selle nimel, et Eestis oleks ATH/autismispektrihäiretega lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitab ja nõustab Ivica autismiperesid, pedagooge, lastekaitsetöötajaid, teeb koostööd mitmete koolide, lasteaedade, omavalitsuste ja muude organisatsioonidega.