TÖÖTUBA - AUTISTLIKU NING ATH LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE

N 18. aprill 17:30

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutsume Teid töötoa sessioonile "Autistliku ning ATH lapse probleemne käitumine".

Toimumisaeg: 18.aprill 2019, kell 17:30-19:30

Töötoas keskendume sellele miks, millal ja kuidas autistlikul/ath lapsel "jookseb juhe kokku". Kuidas saaks seda ennetada? Millised on head võimalused last toetada sel hetkel? Kuidas ise ennast juhtida ja toetada töötades keerulistes ja pingelistes olukordades. Arutleme laiemalt milliseid probleemseid käitumusi võib autistlikul lapsel tekkida, miks ja kuidas neid ennetada ning mida teha kui ei õnnestunud ennetada. Töö lapsega, võrgustikuga ja iseendaga.

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 16.aprill 2019.

17:30-19:30 Koolitus (sisse jääb väike paus)

Koolituse pikkus on 2 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.