TÖÖTUBA - AUTISTLIKU JA ATH LAPSE RUTIINID, PLAANID JA VISUAALNE TOETAMINE

R 18. jaanuar 14:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid töötoa sessioonile "AUTISTLIKU JA ATH LAPSE RUTIINID, PLAANID JA VISUAALNE TOETAMINE".

Toimumisaeg: 18.jaanuar 2019, kell 14:00-16:00

Teemad mida läbitakse:
- Miks on rutiin lapsele vajalik ja kuidas seda luua?;
- Päevaplaanid ja nende koostamine;
- Rutiinide visualiseerimine;
- Piltide, skeemide, plaanide kasutamine töös lastega.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 16.jaanuar 2019.

14:00-16:00 Koolitus (sisse jääb väike paus)

Koolituse pikkus on 2 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.