TÖÖTUBA - AUTISTLIKU JA ATH LAPSE RUTIINID, PLAANID JA VISUAALNE TOETAMINE

R 04. september 10:00

Ivica Mägi Autismikool - Meistri 22, Tallinn (Meistri Ärikeskus)

Kutsume Teid töötoa sessioonile "Autistliku ja ATH lapse rutiinid, plaanid ja visuaalne toetamine"

Toimumisaeg: 4.september 2020, kell 10:00-13:00

Pildiotsingu hasartmängumaksu nõukogu tulemus
Koolitust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu

Teemad mida läbitakse:
- Miks on rutiin lapsele vajalik ja kuidas seda luua?;
- Päevaplaanid ja nende koostamine;
- Rutiinide visualiseerimine;
- Piltide, skeemide, plaanide kasutamine töös lastega.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Osalustasu on 10 EUR (tavahind 32 EUR):
- soodushind kehtib lapsevanematele, pereliikmetele ning tugiisikutele, kes tasuvad koolituse eest ise
Registreerimise tähtaeg on 2.september 2020
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE

10:15-13:00 Koolitus (sisse jääb väike paus)

Koolituse pikkus on 3 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta tõendi.