TARTUS - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE

N 30. mai 12:00

Tartu Rajaleidja Keskus - Tähe 4, Tartu

Kutsume Teid kahepäevasele koolitusele Tartus "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine".

Toimumisaeg: 30.-31.mai 2019

Koolituse fookuses ATH ja autistliku lapse probleemne käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

Koolitusel saab osaleda mõlemal päeval või enda valikul ühel päeval. Ainult teisel päeval osalemine eeldab eelnevalt Ivica Mägi Autismikooli koolituse läbimist (näiteks "Autistliku või ATH lapse mõistmine ja toetamine", "Autistlik ja ATH laps koolis/lasteias", jms).

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Osalustasu on ühel päeval 55 EUR ja kahel päeval 85 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 27.mai 2019.

Esimesel päeval 12:00-17:00 Koolitus (sisse jäävad kohvipausid) ja teisel päeval kell 10:00-15:00.