TABASALUS - RASKETE TUNNETE JA KÄITUMISEGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

E 05. oktoober 10:00

Tabasalu Lillepere Keskus - Teenuste 2, Tabasalu

Kutsume Teid koolitusele Tabasalus "Raskete tunnete ja käitumisega lapse mõistmine ja toetamine"

Toimumisaeg: 5.oktoober 2020

Koolitust aitab läbi viia Tabasalu Lillepere Keskus

Koolitusel on fookuses raskete tunnete ja käitumisega lapse emotsionaalse maailma mõistmine – mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ja kuidas neid väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid, miks inimene need nii loob. Vaatleme lapse elus olevate inimeste võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel

Õpiväljundid:
- Osaleja on saanud baasteadmised autismist ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirest – oskab sellel teemal arutleda ning selgitada, mis see täpselt on;
- Teab millised on meetodid, kuidas kontakteeruda, mõista ja suhelda autistliku ning ATH lapsega;
- Teab, millised on rasked tunded ja emotisoonind ning kuidas neid väljendatakse;
- Teab, mis seos on emotsioonil ning käitumisel ja mis põhjustel inimene neid loob;
- Omab praktilisi teadmisi kuidas mõista ja toetada raskete tunnete ja käitumisega last.

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga

Osalustasu on 75 EUR
Registreerimise tähtaeg on 2.oktoober 2020
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE
Registreerimine kinnitatakse vastuskirjaga. Kohtade arv on piiratud!

Ühislauale võib kaasa võtta enda soovil suupisteid

10:00-15:15 Koolitus (sisse jääb 2 pausi)

Koolituse läbimise tõend:
Töötoa pikkus on 6 akadeemilist tundi. Ivica Mägi Autistmikooli tõend väljastatakse igale osaleja koolituse lõppedes.
Õpiväljundeid hinnatakse koolituse lõppedes vestlusringis küsimustega.