TABASALUS - RASKETE TUNNETE JA KÄITUMISEGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

E 05. oktoober 10:00

Tabasalu Lillepere Keskus - Teenuste 2, Tabasalu

Kutsume Teid koolitusele Tabasalus "Raskete tunnete ja käitumisega lapse mõistmine ja toetamine"

Toimumisaeg: 5.oktoober 2020

A close up of a logoDescription automatically generated
Koolitust aitab läbi viia Tabasalu Lillepere Keskus

Koolitusel on fookuses raskete tunnete ja käitumisega lapse emotsionaalse maailma mõistmine – mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ja kuidas neid väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid, miks inimene need nii loob. Vaatleme lapse elus olevate inimeste võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga

Osalustasu on 75 EUR
Registreerimise tähtaeg on 2.oktoober 2020
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE
Registreerimine kinnitatakse vastuskirjaga. Kohtade arv on piiratud!

Ühislauale võib kaasa võtta enda soovil suupisteid

10:00-15:15 Koolitus (sisse jääb 2 pausi)

Koolituse pikkus 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta tõendi.