SAVITÖÖ KASUTAMISE VÕIMALUSED AUTISTLIKU, AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA NING KESKENDUMISRASKUSEGA LASTEGA

N 14. märts 10:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele “Savitöö kasutamise võimalused autistliku, aktiivsus- ja tähelepanuhäirega ning keskendumisraskustega lastega”

Toimumisaeg: 14.märts 2019, kell 10:00
Koolitaja: Eda Heinla

Koolitusel on fookuses autism ja aktiivsus- ja  tähelepanuhäire (ATH) lastele iseloomulikumad  käitumisviisid, laste vajadused. Tutvustatakse savitöö mõistet ja savi, kui materjali potentsiaali; praktilised harjutused motoorika, nahatunnetuse ja  kehatunnetuse arendamiseks. Fookuses on ka savitöö kasutamise võimalused keskendumisraskustega, ATH ja autistlike lastega. Lõpetuseks käsitletakse autistlike  ja ATH  laste sotsiaalsete oskuste arendamise teemat. Koolituse blokid lõppevad praktiliste harjutustega.

- autistliku, ATH ja keskendumisraskustega lapse pereliikmed/lähedased;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda eriliste lapsega;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad.

Registreerimise tähtaeg on 12.märts 2018.

10:00-15:00 Koolitus

Koolitaja

Eda Heinla töötab TLÜ Loodus-ja terviseteaduste instituudis,  kunstiteraapiate õppekaval, loovusõpetuse dotsendina  ja Tallinna  Perekeskus, psühholoogina.  2007 aastal lõpetas Bremeni Ülikooli ja TLÜ  täiendkoolituse  „Töö voolimissaviga“ ja alates sellest ajast kasutab  oma   psühholoogi töös peamise  meetodina tööd saviväljal. TLÜ-s õpetab kunstiteraapia üliõpilastele kursust, mille eesmärgiks on savitöö kui  kunstiterapetulise vahendi  rakendamine lastega ja täiskasvanutega.