SAAREMAAL JÄTKUKOOLITUS - AUTISTLIKU NING ATH LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE JA EMOTSIOONID

T 22. september 12:00

Saaremaa - Koht täpsustub

Kutsume Teid jätkukoolitusele Saaremaal "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine ja emotsioonid"

Toimumisaeg: 22.-23.september 2020

Koolitusel on fookuses autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse emotsionaalse maailma mõistmine ja probleemne käitumine. Vaatleme mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ja kuidas neid väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid, miks autistlik ning ATH laps need nii loob. Vaatleme lapse elus olevate inimeste võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel. Koolituse käigus on fookuses ka ATH ja autistliku lapse probleemne käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid

NB! Koolitusel osalemiseks peab olema eelnevalt läbitud mõni Autismikooli koolitus (nt "Autistliku ning ATH lapse mõistmine ja toetamine", "Autistlik ning ATH laps lasteaias ja koolis", "Autistliku ning ATH lapse tugiisiku baaskoolitus" jms)

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga

Registreerimise tähtaeg on 16.september 2020
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE
Registreerimine kinnitatakse vastuskirjaga. Kohtade arv on piiratud!

Koolitusel osalemiseks peab olema eelnevalt läbitud mõni Autismikooli koolitus (nt "Autistliku ning ATH lapse mõistmine ja toetamine", "Autistlik ning ATH laps lasteaias ja koolis", "Autistliku ning ATH lapse tugiisiku baaskoolitus" jms).

I päev - 12:00-17:00 (selle sees on kaks kohvipausi)
II päev - 10:00-15:15 (selle sees on kaks kohvipausi)

Koolituse pikkus on kokku 12 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta tõendi.