SAAREMAAL - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

T 20. november 12:00

Kuressaare Ametikool

Kutsume Teid koolitusele Saaremaal "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine".

Toimumisaeg: 20.-21.november 2018

Koolituse keskpunktis on autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega(ATH) lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku ning ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel.

Koolitusel saab osaleda enda soovil mõlemal päeval või ainult ühel valitul päeval. Teisel koolituspäeval osalemiseks peab eelnevalt olema läbitud Ivica Mägi Autismikooli koolitus "Autistliku lapse mõistmine ning toetamine", "ATH lapse mõistmiine ja toetamine" või "Autistliku ning ATH lapse tugiisiku baaskoolitus".

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Osalustasu on kahel päeval 75 EUR ning ühel päeval 45 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 17.november 2018.

Koolitustele registreerimiskes on meil järgnevad sooduspakkumised:
1. 5+1 kampaania - osale viiekesi ning kuues osaleb tasuta;
2. Kui võtad sõbra koolitusele kaasa, siis saad ise -50% koolituse hinnast alla;

Lõunasööki saab süüa lähistel olevates kohvikutes.

I päev
12:00-13:30 Koolitus
13:30-13:45 Kohvipaus
13:45-15:15 Koolitus
15:15-15:45 Lõunapaus
15:45-17:15 Koolitus
II päev
09:30-11:00 Koolitus
11:00-11:15 Kohvipaus
11:15-12:45 Koolitus
12:45-13:15 Lõunapaus
13:15-14:45 Koolitus

Koolituse pikkus kahel päeval kokku on 12 akadeemilist tundi ning ühel päeval 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.