RAPLAS - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE

E 25. märts 12:00

Rapla Keskraamatukogu - Lasteaia 5, Rapla

Kutsume Teid koolitusele Raplas "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine".

Toimumisaeg: 25.märts 2019

Koolituse fookuses ATH ja autistliku lapse probleemne käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 21.märts 2019.

12:00-17:00 Koolitus (sisse jäävad kohvipausid)