RAKVERES - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

R 09. november 12:00

MIM Teraapia ja koolituskeskus - Koidula 5 II korrus

Kutsume Teid koolitusele Rakveres "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine".

Toimumisaeg: 9.november 2018

Koolituse keskpunktis on autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega(ATH) lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku ning ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel.

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 6.november 2018.

Koolitustele registreerimiskes on meil järgnevad sooduspakkumised:
1. 5+1 kampaania - osale viiekesi ning kuues osaleb tasuta;
2. Kui võtad sõbra koolitusele kaasa, siis saad ise -50% koolituse hinnast alla;

Lõunasööki saab süüa lähistel olevates kohvikutes.

12:00-13:30 Koolitus
13:30-13:45 Kohvipaus
13:45-15:15 Koolitus
15:15-15:45 Lõunapaus
15:45-17:15 Koolitus

Koolituse pikkus 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.