PÄRNUS - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUNNETE MÕISTMINE JA EMOTSIONAALSE ARENGU TOETAMINE

R 03. mai 12:00

Pärnu Rajaleidja keskus - Metsa 1, Pärnu

Kutsume Teid koolitusele Pärnus "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tunnete mõistmine ja emotsionaalse arengu toetamine"

Toimumisaeg: 3.mai 2019

Koolitusel on fookuses autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse emotsionaalse maailma mõistmine – mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ja kuidas neid  väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid,  miks autistlik  ning ATH laps need nii loob. Vaatleme lapse elus olevate inimeste  võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 1.mai 2019

12:00-17:00 (selle sees on kaks kohvipausi)