LAPSE AJU ARENG JA ERINEVAD KÕRVALEKALDED

R 11. jaanuar 11:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Lapse aju areng ja erinevad kõrvalekalded".

Toimumisaeg: 11.jaanuar 2019
Koolitaja: psühholoog ja psühhoterapeut Marileen Olenko

Kohtumisel räägime, milline on lapse aju varane areng ning mida laps terveks arenguks ja kasvamiseks vajab:
- Kindlasti on üheks teemaks lapse areng läbi lähisuhete - kiindumussuhe ja peresuhted;
- Arutame, millised on erinevad arenguaknad ehk millises vanuses on ootuspärane, et teatud oskused on omandatud;
- Vestleme erinevate kõrvalekallete ja puuduste üle - mida teame erinevatest uuringutest erivajadusega lapse aju arengu kohta ning kui suurel määral mõjutab kulgu keskkond, kasvatus, arendustegevus ja lähisuhted.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 09.jaanuar 2019.

11:00-16:00 Koolitus (sisse jääb kaks kohvipausi)

Marileen Olenko on kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut