LAPSE AJU ARENG JA ERINEVAD KÕRVALEKALDED

R 17. mai 10:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Lapse aju areng ja erinevad kõrvalekalded".

Toimumisaeg: 17.mai 2019, kell 10:00
Koolitaja: psühholoog ja psühhoterapeut Marileen Olenko

Kohtumisel räägime, milline on lapse aju varane areng ning mida laps terveks arenguks ja kasvamiseks vajab:
- Kindlasti on üheks teemaks lapse areng läbi lähisuhete - kiindumussuhe ja peresuhted;
- Arutame, millised on erinevad arenguaknad ehk millises vanuses on ootuspärane, et teatud oskused on omandatud;
- Vestleme erinevate kõrvalekallete ja puuduste üle - mida teame erinevatest uuringutest erivajadusega lapse aju arengu kohta ning kui suurel määral mõjutab kulgu keskkond, kasvatus, arendustegevus ja lähisuhted.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 15.mai 2019.

Lõunat saab süüa samas majas asuvas Cafe Lyoni kohvikus või 22 Famyly Restos.

10:00-11:30 Koolitus
11:30-11:45 Kohvipaus
11:45-13:15 Koolitus
13:15-13:45 Lõunapaus