KOSE - AUTISTLIK LAPS LASTEAIAS JA KOOLIS

R 29. märts 12:00

Kose Gümnaasium - Pikk 12, Kose

Kutsume Teid koolitusele Kosel "Autistlik laps lasteaias ja koolis"

Toimumisaeg: 29.märts 2019

Koolitusel on fookuses autistlik laps lasteaias ja koolis ning tema märkamine ja toetamine parimal viisil. Selgitatakse probleemolukordasid, mis võivad tekkida just selles eas ja kuidas mõista autistliku last kõige paremini. Arutletakse millised võimalused on lasteaedade ja koolide töötajatel aidata kaasa autistliku lapse arengul. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega autismi teemadel.

- lasteaedade ja koolide juhatajad, õpetajad, abiõpetajad, kasvatajad ja teised töötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismivaldkonnaga;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda lasteaias või koolis käiva autistliku lapsega;
- lapsevanemad, kelle peres kasvab lasteaias või koolis käiv autistlik laps;
- KOVi töötajad ja teised erinevate valdkondade spetsialistid, kellel ei ole head selgust, mis on autism ja sellele iseloomulikud tunnused, kuid soovivad selle kohta rohkem teada saada.

Registreerimise tähtaeg on 26.märts 2019.

12:00-17:00 (selle sees on kaks kohvipausi)