HIIUMAAL TÖÖTUBA - RASKETE TUNNETE JA KÄITUMISEGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

T 18. veebruar 11:30

Käina Huvi- ja Kuluutikeskus - Mäe 2, Käina

Kutsume Teid koolitusele Hiiumaal "Raskete tunnete ja käitumisega lapse mõistmine ja toetamine"

Pildiotsingu hasartmängumaksu nõukogu tulemus

Toimumisaeg: 18.veebruar 2020

Koolitusel on fookuses raskete tunnete ja käitumisega lapse emotsionaalse maailma mõistmine – mis on erinevad tunded, mis nendega kaasneb ja kuidas neid väljendatakse. Selgitame emotsiooni ja käitumise seost ning põhjuseid, miks inimene need nii loob. Vaatleme lapse elus olevate inimeste võimalusi lapse emotsionaalse arengu toetamisel

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga

Registreerimise tähtaeg on 16.veebruar 2020.
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE
Registreerimine kinnitatakse vastuskirjaga. Kohtade arv on piiratud!

11:30-14:30 Koolitus (sisse jääb 1 paus)

Koolituse pikkus on 4 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.