AUTISTLIKU NING ATH LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

E 01. juuni 10:15

Ivica Mägi Autismikool - Meistri 22, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine"

Toimumisaeg: 1.-2.juuni 2020
Koolitaja: Ivica Mägi ja Jelena Petriläinen

Koolituse keskpunktis on autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega(ATH) lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku ning ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 28.mai 2020.
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE
Registreerimine kinnitatakse vastuskirjaga. Kohtade arv on piiratud!

Ühislauale võib kaasa võtta enda soovil suupisteid

10:15-15:30 Koolitus (sisse jääb 1 väiksem paus ja 1 lõunasöögi paus)

Koolituse pikkus 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad koolituse läbimise kohta tõendi.

Juhul, kui Teil on küsimusi koolituse osas või probleeme registreerimisega, siis võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel autismikool@autismikool.ee

Koolitajad:

Jelena Petriläinen on meie Autsismikooli koolitaja. Jelena on üle 4 aasta olnud Ivica Mägi kaaskoolitaja ning koolitab autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme eest ja vene keeles. Lisaks on Jelena autistliku lapse ema