PÄRNUS - AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS-JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS

N 13. detsember 12:00

Pärnu Keskraamatukogu - Akadeemia 3, Pärnu

Kutusme Teid koolitusele Pärnus "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus".

Toimumisaeg: 13.-14.detsember 2018

Koolitusel keskendutakse autistliku ja ATH lapse tugiisikule vajalikele teadmistele, rollile ja tema tööülesannetele. Fookuses on tugiisiku võimalused lapse arengu toetamise juures. Käsitletakse autismispektrit, autistliku ja ATH lapse iseärasusi ja probleemkäitumisi, antakse alusteadmisi suhtlemispsühholoogias ning nõustamises ja praktilisi teadmisi tööks autistliku ja ATH lapsega.

- autistlike ja ATH lastega töötavad tugiisiku;
- inimesed, kes soovivad asuda tööle autistliku või ATH lapse tugiisikuna.

Registreerimise tähtaeg on 11.detsember 2018.

Ajakava (kõigil kolmel päeval):
I päev ajakava on kell 12:00-17:00 Koolitus (sh kaks pausi)
II päeva 10:00-15:00 Koolitus (sh kaks pausi)

Koolituse pikkus on 12 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Järgmised koolitused