AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS

E 20. jaanuar 10:15

Ivica Mägi Autismikool - Meistri 22, Tallinn (Meistri Ärikeskus)

Kutusme Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus"

Pildiotsingu hasartmängumaksu nõukogu tulemus

Koolitust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu

Toimumisaeg: 20., 21. ja 27.jaanaur 2020

Koolitusel keskendutakse autistliku ja ATH lapse tugiisikule vajalikele teadmistele, rollile ja tema tööülesannetele. Fookuses on tugiisiku võimalused lapse arengu toetamise juures. Käsitletakse autismispektrit, autistliku ja ATH lapse iseärasusi ja probleemkäitumisi, antakse alusteadmisi suhtlemispsühholoogias ning nõustamises ja praktilisi teadmisi tööks autistliku ja ATH lapsega.

- autistlike ja ATH lastega töötavad tugiisiku;
- inimesed, kes soovivad asuda tööle autistliku või ATH lapse tugiisikuna.

Registreerimise tähtaeg on 18.jaanuar 2020
Registreerimiseks tuleb täita ära antud vorm: REGISTREERIMINE KOOLITUSELE
Registreerimine kinnitatakse vastuskirjaga. Kohtade arv on piiratud!

Lõunasööki on võimalik süüa Lyon kohvikus või 22 FamilyRestos, mis sub maja esimesel korrusel.
Ühislauale võib kaasa võtta enda soovil suupisteid

Kolmel päeval: 10:15-15:30 Koolitus (koolituse ajakava sisse jääb 2 pausi)

Koolituse pikkus on 18 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.