AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS

K 20. november 10:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutusme Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus".

Toimumisaeg: 20.-22.11.2019, 10:00-15:15

Koolitusel keskendutakse autistliku ja ATH lapse tugiisikule vajalikele teadmistele, rollile ja tema tööülesannetele. Fookuses on tugiisiku võimalused lapse arengu toetamise juures. Käsitletakse autismispektrit, autistliku ja ATH lapse iseärasusi ja probleemkäitumisi, antakse alusteadmisi suhtlemispsühholoogias ning nõustamises ja praktilisi teadmisi tööks autistliku ja ATH lapsega.

- autistlike ja ATH lastega töötavad tugiisiku;
- inimesed, kes soovivad asuda tööle autistliku või ATH lapse tugiisikuna.

Registreerimise tähtaeg on 18.november 2019.

Koolituse pikkus on 18 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.