AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS-JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS - IV osa

K 20. veebruar 11:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutusme Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus - IV osa".

Toimumisaeg: 20.-22.veebruar 2019
Koolitajad: Ivica Mägi ja Karmen Maikalu

Koolitusel on fookuses seekord nutiseadmete kasutamine autistliku lapse igapäevaelus, toitumine ning eripedagoogika – kuidas toetada last õppetöö juures.

- praktiseerivad autistliku lapse tugiisikud, kes on läbinud eelnevalt koolituse “Autistliku lapse tugiisiku baaskoolituse – I osa” või on läbinud mõne muu autismialase baaskoolituse

Registreerimise tähtaeg on 18.veebruar 2019.

Ajakava (kõigil kolmel päeval):
11:00-16:00 Koolitus (sh kaks pausi)

Koolituse pikkus on 18 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Karmen Maikalu