AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS - III OSA

K 23. jaanuar 11:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Ootame Teid koolitusele “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus – III osa”.

Toimumisaeg: 23.-25.jaanuar 2019
Koolitajad: Ivica Mägi ja Pille Kütt

Koolitus koosneb kahest eraldiseisvast koolitusest:
23.jaanuar 2019  - "Tõhus suhtlemine tugiisiku töös"  koolitaja: Ivica Mägi
24.jaanuar 2019  - "Lapse seksuaalse arengu toetamine"  koolitaja: Pille Kütt
25.jaanuar 2019  - "Arengukriisid lapse elus" koolitaja: Ivica Mägi
KOOLITUSEL VÕIB OSALEDA KÕIGIL KOLMEL PÄEVAL KUI KA AINULT ÜHEL PÄEVAL (24.JAANUAR 2019)

- lapsevanemad;
- koolide ja lasteaedade juhatajad, õpetajad, abiõpetajad, kasvatajad ja teised töötajad;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda nooremas kooliosas õppivate ATH ning autisltike lastega või lasteaias käivate lastega;
- praktiseerivad autistliku ja ATH lapse tugiisikud, kes on läbinud eelnevalt koolituse “Autistliku ja ATH lapse tugiisiku baaskoolituse – I osa” või on läbinud mõne muu autismialase baaskoolituse

Osavõtutasu ja registreerimine:
Koolitusel osalemine kolmel päeval on 125 EUR, ühel päeval 55 EUR
Registreerimise tähtaeg on 20.jaanuar 2019.
Registreerimine kinnitataksee-posti teel. Kohtade arv on piiratud

Ajakava(kõigil kolmel päeval):
11:00-16:00 Koolitus (sisse jäävad kohvipausid)

Koolituse pikkus on kokku kolmel päeval 18 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Koolitajad:

Pille Kütt
on ülikoolihariduselt sotsiaaltöötaja. Lisaks omab pereterapeudi kvalifikatsiooni ning on läbinud  seksuaalnõustajate baaskoolituse. Pille on töötanud laste ja noortega Tallinna Laste Tugikeskuses, juhtinud noortele suunatud  seksuaaltervisealase internetinõustamise projekti Eesti Seksuaaltervise Liidus ning praktiseerinud paariterapeudi ja seksuaalnõustajana Tallinna Seksuaaltervise Kliinikus ja erapraksises. Koolitaja teed alustas 1995  aastal Eesti Seksuaaltervise Liidus. Nüüdseks on pagasisse lisandunud erinevad koolituspaketid. Pille on kolme lapse ema.