AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS - II OSA

E 17. detsember 10:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Ootame Teid koolitusele “Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus – II osa”.

Toimumisaeg: 17.-19. detsember 2018
Koolitajad: Ivica Mägi ja Eda Heinla

Koolitus koosneb kolmest eraldiseisvast koolitusest:
17. detsember kell 10:00 - "Autistliku ja ATH lapse probleemne käitumine"  koolitaja: Ivica Mägi
18. detsember kell 10:00 - "Savitöö kasutamise võimalused autistlike ja ATH lastega"  koolitaja: Eda Heinla
19. detsember kell 10:00 - "Probleemolukorrad tugiisikute töös" koolitaja: Ivica Mägi
KOOLITUSEL VÕIB OSALEDA KÕIGIL KOLMEL PÄEVAL KUI KA KAHEL VÕI AINULT ÜHEL PÄEVAL!

- lapsevanemad;
- koolide ja lasteaedade juhatajad, õpetajad, abiõpetajad, kasvatajad ja teised töötajad;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda nooremas kooliosas õppivate ATH ning autisltike lastega või lasteaias käivate lastega;
- praktiseerivad autistliku ja ATH lapse tugiisikud, kes on läbinud eelnevalt koolituse “Autistliku ja ATH lapse tugiisiku baaskoolituse – I osa” või on läbinud mõne muu autismialase baaskoolituse

Osavõtutasu ja registreerimine:
Koolitusel osalemine kolmel päeval on 125 EUR, kahel päeval 100 EUR või ühel päeval 55 EUR
Registreerimise tähtaeg on 15.detsember 2018.
Registreerimine kinnitataksee-posti teel. Kohtade arv on piiratud

Ajakava(kõigil kolmel päeval):
10:00-15:00 Koolitus (sisse jäävad kohvipausid)

Koolituse pikkus on kokku kolmel päeval 21 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Koolitajad:

Eda Heinla töötab TLÜ Loodus-ja terviseteaduste instituudis,  kunstiteraapiate õppekaval, loovusõpetuse dotsendina  ja Tallinna  Perekeskus, psühholoogina.  2007 aastal lõpetas Bremeni Ülikooli ja TLÜ  täiendkoolituse  „Töö voolimissaviga“ ja alates sellest ajast kasutab  oma   psühholoogi töös peamise  meetodina tööd saviväljal. TLÜ-s õpetab  kunstiteraapia üliõpilastele kursust, mille eesmärgiks on savitöö kui  kunstiterapetulise vahendi  rakendamine lastega ja täiskasvanutega.

Järgmised koolitused