AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE TUGIISIKU BAASKOOLITUS - II osa

E 04. november 10:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutusme Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse tugiisiku baaskoolitus - II osa".

Toimumisaeg: 4.-6.11.2019, 10:00-15:15

Koolitusel on fookuses tugiisikutele vajalikud teadmised ja meetodid, mis toetavad töötamist autistliku lapsega. Käesoleval koolitusel keskendume peamiselt autismist tulenevate probleemkäitumiste lahendamiste meetoditele, lapse emotsionaalse arengu toetamisele ning erinevatest teraapiatest tulenevate meetodite õppimisele, mida saab tugiisik kasutada igapäevatöös.

- autistlike ja ATH lastega töötavad tugiisiku;
- inimesed, kes soovivad asuda tööle autistliku või ATH lapse tugiisikuna.

Registreerimise tähtaeg on 02.november 2019.

Koolituse pikkus on 18 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.