AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE SEKSUAALSE ARENGU TOETAMINE

N 24. jaanuar 11:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse seksuaalse arengu toetamine"

Toimumisaeg: 24.jaanuar 2019
Koolitaja: Pille Kütt

Koolitusel on fookuses kes on autistlik ja aktiivsus- ning tähelepanuhäirega(ATH) laps, mis siis inimesega toimub. Autismi ja ATH mõju lapse elus  – üleüldiselt, sõprus- ja  lähedussuhted. Autisliku ja ATH lapse erinevate emotsioonide mõju talle endale ja teistele. Seksuaalse identiteedi kujunemine, seksuaalsus erinevates eluperioodides. Juhtumiarutelud, laste peamised seksuaalprobleemid.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- tugiisikud, kes juba töötavad või soovivad tööle asuda autistliku ja ATH lapsega;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismivaldkonnaga ja ATH lastega.

Registreerimise tähtaeg on 20.jaanuar 2019.

11:00-16:00 (selle sees on kaks kohvipausi)

Pille Kütt
on ülikoolihariduselt sotsiaaltöötaja. Lisaks omab pereterapeudi kvalifikatsiooni ning on läbinud  seksuaalnõustajate baaskoolituse. Pille on töötanud laste ja noortega Tallinna Laste Tugikeskuses, juhtinud noortele suunatud  seksuaaltervisealase internetinõustamise projekti Eesti Seksuaaltervise Liidus ning praktiseerinud paariterapeudi ja seksuaalnõustajana Tallinna Seksuaaltervise Kliinikus ja erapraksises. Koolitaja teed alustas 1995  aastal Eesti Seksuaaltervise Liidus. Nüüdseks on pagasisse lisandunud erinevad koolituspaketid. Pille on kolme lapse ema.