AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE PROBLEEMNE KÄITUMINE

T 26. november 10:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse probleemne käitumine".

Toimumisaeg: 26.november 2019

Koolituse fookuses ATH ja autistliku lapse probleemne käitumine ja lahendused probleemsetele olukordadele – selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

Koolitust on võimalik läbida ka kahepäevasena koos koolitusega "Autistliku ning ATH lapse tunnete mõistmine ja emotsionaalse arengu toetamine", mis toimub 27.november 2019.
Osaledes mõlemal koolitusel on hind kokku 85 EUR (tavahind ühel koolitusel on 55 EUR).

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Osalustasu on ühel päeval 55 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 24.november 2019.

Esimesel päeval 10:00-15:15 (sisse jäävad kohvipausid)