AUTISTLIKU NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPSE MÕISTMINE JA TOETAMINE

E 26. november 11:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse mõistmine ja toetamine"

Toimumisaeg: 26.november 2018

Koolituse keskpunktis on autistliku ja ATH lapse mõistmine ja toetamine. Arutletakse millised on meetodid kuidas kontakteeruda, suhelda, õpetada ja arendada autistlikku ning ATH last. Antakse nõu kuidas suhelda teiste laste ja vanematega antud teemadel.

- autistliku ja ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ja ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 24.november 2018.

Koolitustele registreerimiskes on meil järgnevad sooduspakkumised:
1. 5+1 kampaania - osale viiekesi ning kuues osaleb tasuta;
2. Kui võtad sõbra koolitusele kaasa, siis saad ise -50% koolituse hinnast alla;

11:00-16:00 Koolitus (sh kaks pausi)