AUTISTLIK NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPS HAMBARAVIS

K 05. juuni 10:00

Meistri Ärikeskus - Meistri 22, Tallinn


Kutsume Teid koolitusele "Autistlik ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapshambaravis"

Toimumisaeg: 5.-6.juuni 2019
Koolitaja: Ivica Mägi

Koolitus annab hambaarstidele ja hambaravi õdedele baasteadmised kuidas parimal viisil toetada autistliku ja ATH diagnoosiga last hambaravis. Milliseid teadmisi ja praktilisi nippe on hea omada, et ravi sujuks edukalt. Kuidas hambaravi viia läbi last traumeerimata ning samas selliselt, et vajalik saaks siiski tehtud.
Esimesel koolituspäeval on keskmeks teemas autistlik laps hambaravis ning teisel päeval on fookusel aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laps hambaravis.
Teil on võimalus osaleda koolitusel mõlemal päeval või enda valikul ühel päeval (teisel päeval osalemine eeldab eelnevalt osalemist antud koolituse I päeval või mõnel muul Autismikooli koolitusel nt "Autistliku lapse mõistmine ja toetamine", vms).


Osalema on oodatud:
- hambaarstid;
- hambaarsti õed;
- ATH ja autistlike lapse lapsevanemad ja lähedased;
- tugiisikud

Registreerimine:
Osalustasu on kahel päeval 85 EUR ning ühel päeval 55 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 03.juuni 2019
Registreerimiseks saada sooviavaldus e-postile autismikool@autismikool.ee koos osaleja nime ning kontaktandmetega.
Registreerimine kinnitataksee-posti teel. Kohtade arv on piiratud!

Toitlustus:
Pauside ajal on ühislaual kohv, tee, küpsised ning kommid.
Ühislauale võib kaasa võtta enda soovil suupisteid.

Koolituse pikkus on kahel päeval kokku 12 akadeemilist tundi ja ühel päeval 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Juhul, kui Teil on küsimusi koolituse osas või probleeme registreerimisega, siis võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel autismikool@autismikool.ee.

Koolitaja:


Ivica Mägi on Põhja-Eesti Autismi Liidu ning Autismi ja ATH Keskuse üks loojatest ja juhataja ning kahe poja ema, kellest noorim on autistlik laps. Ivica on omandanud magistrikraadi Sotsiaalteadustes, pühendunud autismi ja ATH valdkonna uurimisele ning arendamisele. Lisaks on ta läbinud teemakohaseid täiendkoolitusi Eestis ja välisriikides.Tegutseb selle nimel, et Eestis oleks ATH/autismispektrihäiretega lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitab ja nõustab Ivica autismiperesid, pedagooge, lastekaitsetöötajaid, teeb koostööd mitmete koolide, lasteaedade, omavalitsuste ja muude organisatsioonidega.