AUTISTLIK NING AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIREGA LAPS HAMBARAVIS

T 26. märts 10:00

LAEV - Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn

Kutsume Teid koolitusele "Autistlik ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapshambaravis"

Toimumisaeg: 26.-27. märts 2019

Koolitus annab hambaarstidele ja hambaravi õdedele baasteadmised kuidas parimal viisil toetada autistliku ja ATH diagnoosiga last hambaravis. Milliseid teadmisi ja praktilisi nippe on hea omada, et ravi sujuks edukalt. Kuidas hambaravi viia läbi last traumeerimata ning samas selliselt, et vajalik saaks siiski tehtud.
Esimesel koolituspäeval on keskmeks teemas autistlik laps hambaravis ning teisel päeval on fookusel aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laps hambaravis.
Teil on võimalus osaleda koolitusel mõlemal päeval või enda valikul ühel päeval (teisel päeval osalemine eeldab eelnevalt osalemist antud koolituse I päeval või mõnel muul Autismikooli koolitusel nt "Autistliku lapse mõistmine ja toetamine", vms).

- hambaarstid;
- hambaarsti õed;
- ATH ja autistlike lapse lapsevanemad ja lähedased;
- tugiisikud

Osalustasu on kahel päeval 85 EUR ning ühel päeval 55 EUR.
Registreerimise tähtaeg on 23.märts 2019

Koolituse pikkus on kahel päeval kokku 12 akadeemilist tundi ja ühel päeval 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.