AUTISLIKU NING ATH LAPSE EMOTISOONID JA PROBLEEMNE KÄITUMINE - JÄTKUKOOLITUS

E 14. jaanuar 12:00

MIM Teraapia ja koolituskeskus - Koidula 5 II korrus, Rakvere

Kutsume Teid koolitusele Rakveres "Autistliku ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse emotsioonid ja probleemne käitumine - jätkukoolitus".

Toimumisaeg: 14.jaanuar 2019

Koolituse fookuses on autistliku ja ATH lapse emotisoonid ning probleemne käitumine - lahendused  probleemsetele olukordadele: selle tagamaad, võimalikud lahendused, võrgustik ja selle koostöö, juhtumisanalüüsid.

- autistliku ning ATH lapse pereliikmed/lähedased;
- koolide pedagoogid ja teised haridustöötajad, kellel on kokkupuuteid või huvi autismi- ning ATH valdkonnaga.

Registreerimise tähtaeg on 12.jaanuar 2018.

Lõunasööki saab süüa lähistel olevates kohvikutes.

12:00-13:30 Koolitus
13:30-13:45 Kohvipaus
13:45-15:15 Koolitus
15:15-15:45 Lõunapaus
15:45-17:15 Koolitus

Koolituse pikkus 6 akadeemilist tundi. Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad tunnistused e-posti teel kahe nädala jooksul.

Järgmised koolitused