Joogatund Arne Lauriga

Joogatund Arne Lauri juhendamisel toimub Rocca al Mares A-Akadeemias igal KOLMAPÄEVAL kell 18:30-19:30

Iga kuu viimasel kolmapäeval toimub Arne lauri töötuba+jooga

Arne Lauri on suurte  kogemustega joogaõpetaja, tantsija, koreograaf ja muusik. Ta on  praktiseerinud bhakti joogat juba 26 aastat, sellest 3 aastat mungana  ashram'is.
Hatha joogaga on Arne tegelenud 18 aastat.
Viimased  16 aastat on ta töötanud joogaõpetajana üle Eesti. Tema õpetamisstiil on  pehme ja rahulik, harjutuste valik vastavalt õpilaste tasemele. Samuti  kasutab ta tunni vältel lühikesi meditatsioonilõdvestusi.

Tund sobib nii täiesti alustajatele kui ka kogenenumatele joogahuvilistele. Tule osalema!

PRAKTILINE INFO:
 *Osalemine ainult eelregistreerimisega (hiljemalt toimumispäeva  hommikul kella 11.00) autismikool@gmail.com või siia vajutades nuppu:  osalen
*Matid ja pleedid on kohapeal olemas kuid kui sul on oma olemas, siis võid selle kaasa võtta.
 *Asukoht Vabaõhumuuseumi tee 1, maja LAEV, 4.korrus, parkida saad maja  kõrval Neste bensiinijaamas kellaga 3 tundi tasuta, majja sisene peaukse  kaudu, mis asub maja Paldiski mnt poolsel küljel suure V-tähe juures.  Kui tekib probleeme koha leidmisega, helista Ivicale 5169605.
* Osavõtupanus 1x 8 eurot, 4x hind korraga tasudes 28 eurot.

Registreeri end tundi klikates  nuppu Osalen Facebboki lehel (
A-Akadeemia jooga) või saates kiri autismikool@gmail.com ja tule naudi joogatamist!