Meie inimesed

IVICA MÄGI

Koolitaja, nõustaja, terapeut.
on Põhja-Eesti Autismi Liidu ning Autismi ja ATH Keskuse üks loojatest ja juhataja ning kahe poja ema, kellest noorim on autistlik laps. Ivica on omandanud magistrikraadi Sotsiaalteadustes, pühendunud autismi ja ATH valdkonna uurimisele ning arendamisele. Lisaks on ta läbinud teemakohaseid täiendkoolitusi Eestis ja välisriikides.Tegutseb selle nimel, et Eestis oleks ATH/autismispektrihäiretega lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitab ja nõustab Ivica autismiperesid, pedagooge, lastekaitsetöötajaid, teeb koostööd mitmete koolide, lasteaedade, omavalitsuste ja muude organisatsioonidega.

JELENA PETRILÄINEN

Koolitaja ja nõustaja
on meie Autismikooli koolitaja. Jelena on üle 4 aasta olnud Ivica Mägi kaaskoolitaja ning koolitab autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme eesti ja vene keeles. Lisaks on Jelena autistliku lapse ema

INCA OJAMÄE

Tegevuskoordinaator
kui te võtate meiega ühendust, siis ilmselt on just Inca see kes teile esimeseks vastab. Tema haldab meie koolitusi, nõustamisi, kodulehte, sotsiaalmeediat ja hoiab silma peal kogu tegevusel.

RANDO OJA

Tellimuskoolitused ja rent