Meie inimesed

IVICA MÄGI

Koolitaja, nõustaja, terapeut.

Olen tegelenud autismi ja ATH valdkonna uurimise, arendamisele ning toetamisega üle 10 aasta, asutajaliikmeks olnud Põhja-Eesti Autismi Liidule ja Autismikoolile. Olen abielus ja kahe poja ema, kellest noorim on autistlik noormees. Ma olen väga õppimise ja jagamise usku. Sellest sai ka alguse minu koolitamiste ja teiste inimeste toetamise teekond. Akadeemiline haridus on mul Sotsiaalteaduste magistrikraad, hulganisti erinavat täiend- ning kogemusõpet pereteraapia, holistilise teraapia, psühholoogia, kogemusnõustamise, erivajadustega laste ja inimeste toetamise, hariduse juhtimise vallas Eestis ja välisriikides.Ma armastan oma tööd väga ja tegutssen pühendunult selle nimel, et Eestis oleks ATH/autistlikel lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitan ja nõustan peresid, pedagooge, meditsiini- ja lastekaitsetöötajaid, teen koostööd ministeeriumite, haiglate, ülikoolide, üldhariduskoolide, lasteaedade, omavalitsuste ja paljude muude organisatsioonidega.

.

JELENA PETRILÄINEN

Koolitaja ja nõustaja
Olen olnud Autismikooli kaaskoolitaja ja nõustaja nüüdseks juba üle 4 aasta. Koolitan autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme ning tugiisikute baaskoolitusi nii eesti kui vene keeles.
Olen autistliku lapse ema ning viimased 5 aastat ka tugiisik ATH diagnoosiga lapsele.
Mu lemmikraamat on “Tuulest viidud” ja pärit olen suurest Ukraina linnast.
Hariduselt olen lõpetanud magistriõpe Tallinna Tehnika Ülikooli ärikorralduse erialal.

SILLE HIIESOO

Koolitaja
Olen Sille ja olen kolme lapse ema. Ivica Mägi Autismikooliga olen olnud seotud juba palju aastaid, kuna ka endal kasvab peres 11 aastane autistlik poeg. Need elukogemused on andnud mulle juurde palju mõistmist ja hoolimist eriliste inimeste suhtes.
Sellel aastal alustan Ivica Mägi kaaskoolitajana, et jagada oma teadmisi ja aidata kõigil paremini aru saada autistlikest lastest ning nende käitumisest.

INCA OJAMÄE

Tegevuskoordinaator
kui te võtate meiega ühendust, siis ilmselt olen just mina see kes teile esimeseks vastab. Ma haldan meie koolitusi, nõustamisi, kodulehte, sotsiaalmeediat ja hoian silma peal kogu tegevusel. Püüan jälgida, et meie koolitajad üle ei töötaks ja kogu kollektiiv tunneks ennast hoitult meiega.

RANDO OJA

Tellimuskoolitused ja rent
Ma olen positiivne noormees, kes tegeleb autismikoolis ruumide haldamisega ning rendiga. Lisaks tegelen ka tellimuskoolitustega väljaspool autismikooli ruume.
Veel olen ka muusik ja kitarriõpetaja. Olen  õppinud Viljandi Kultuuriakadeemias ning Tallinna Majanduskoolis.

HELEN TOMBACH

Tellimuskoolitused
Mina tegelen Ivica Mägi Autismikooli toredas meeskonnas tellimuskoolituste korraldamisega. Kuna ka mulle endale meeldib uusi teadmisi omandada, osalen erinevatel kursustel ja koolitustel ning lisaks sellele täiendan ennast praegu ka täiskasvanuhariduse valdkonnas TLÜ andragoogika eriala magistriprogrammis.

SIIM JÜRGENSTEIN

Siim- meie toiduvõlur.
Olen väga positiivne ja suure pühendumisega kokk, kes tegutseb Kaberneeme Sadamakohvikus peakokana, teen lisaks oma cateringi ja seiklen aegajalt ka teleprojektides.
Kui te meie koolitustel osalete, siis just mina olen see mees, kes teie kõhutäie eest hoolitseb, et keha saaks end mõnusalt tunda ja silmad toidukunsti ilu nähes koolitusest puhkaksid.