Meie inimesed

IVICA MÄGI

Koolitaja, nõustaja, terapeut.

Olen tegelenud autismi ja ATH valdkonna uurimise, arendamise ning toetamisega üle 15 aasta, asutajaliikmeks olnud Põhja-Eesti Autismi Liidule ja Autismikoolile. Olen abielus ja kahe poja ema, kellest noorim on autistlik noormees. Ma olen väga õppimise ja jagamise usku. Sellest sai ka alguse minu koolitamiste ja teiste inimeste toetamise teekond. Akadeemiline haridus on mul Sotsiaalteaduste magistrikraad, hulganisti erinavat täiend- ning kogemusõpet pereteraapia, holistilise teraapia, psühholoogia, kogemusnõustamise, erivajadustega laste ja inimeste toetamise, hariduse juhtimise vallas Eestis ja välisriikides. Ma armastan oma tööd väga ja tegutsen pühendunult selle nimel, et Eestis oleks ATH/autistlikel lastel, peredel ja nendega töötavatel pedagoogidel, spetsialistidel igakülgne toetus ja abi olemas nii sotsiaal- kui haridussfääris. Autistlike ja ATH laste mõistmise, kaasamise ja toetamise teemadel koolitan ja nõustan peresid, pedagooge, meditsiini- ja lastekaitsetöötajaid, teen koostööd ministeeriumite, haiglate, ülikoolide, üldhariduskoolide, lasteaedade, omavalitsuste ja paljude muude organisatsioonidega.

JELENA PETRILÄINEN

Koolitaja ja nõustaja
Olen olnud Autismikooli kaaskoolitaja ja nõustaja nüüdseks juba üle 4 aasta. Koolitan autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme ning tugiisikute baaskoolitusi nii eesti kui vene keeles.
Olen autistliku lapse ema ning viimased 5 aastat ka tugiisik ATH diagnoosiga lapsele.
Mu lemmikraamat on “Tuulest viidud” ja pärit olen suurest Ukraina linnast.
Hariduselt olen lõpetanud magistriõpe Tallinna Tehnika Ülikooli ärikorralduse erialal.

SILLE HIIESOO

Koolitaja
Olen Sille ja olen kolme lapse ema. Ivica Mägi Autismikooliga olen olnud seotud juba palju aastaid, kuna ka endal kasvab peres 11 aastane autistlik poeg. Need elukogemused on andnud mulle juurde palju mõistmist ja hoolimist eriliste inimeste suhtes.
Olen läbinud põhjaliku koolitaja õppe ning praktika Ivica Mägi poolt. Koolitan autismi ja ATH laste toetamise baaskoolitusprogramme ning tugiisikute baaskoolitusi Kaaskoolitajana saan jagada oma teadmisi ja aidata kõigil paremini aru saada autismist, autistidest ning nende käitumisest.

INCA OJAMÄE

Administratiivjuht
Olen olnud autismivaldkonnaga isiklikult seotud üle 15 aasta. Olen olnud alati seda tüüpi, kes arvestab teistega ning tahaks, et kõigil oleks mugav olla. Autismikooliga teeme kõiges koostööd autistidega, küsime ja anname oma teadmisi edasi.
Autismikooli haldan mina meie koolitusi, kodulehte, sotsiaalmeediat ja hoian silma peal kogu tegevusel. Püüan jälgida, et meie koolitajad üle ei töötaks ja kogu kollektiiv tunneks ennast hoitult.

SIRET SULTSING-LUKK

Assistent
Pean ennast optimistlikuks inimeseks, kes EI SAA asemel üritab leida lahendust, KUIDAS SAAB. Mul on hea meel, et seda hoiakut jagab ka Ivica Mägi Autismikool. Nemad on minule juba aastaid inspiratsiooniks olnud, kuna meie peres kasvab autismi joontega laps. Elu on täis väljakutseid ja need tuleb vastu võtta! Hea meelega kasutan seda võimalust, et saan edaspidi oma nõu ja jõuga aidata ja olla toeks teistele eriliste lastega peredele.

SIIM JÜRGENSTEIN

Siim- meie toiduvõlur.
Olen väga positiivne ja suure pühendumisega kokk, kes tegutseb Kaberneeme Sadamakohvikus peakokana, teen lisaks oma cateringi ja seiklen aegajalt ka teleprojektides.
Kui te meie koolitustel osalete, siis just mina olen see mees, kes teie kõhutäie eest hoolitseb, et keha saaks end mõnusalt tunda ja silmad toidukunsti ilu nähes koolitusest puhkaksid.