Hea kolleeg, pedagoog, spetsialist, lapsevanem, tugiisik

Kui sul on kokkupuuteid autistlike ning aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lastega või sulle pakub autismivaldkond huvi, siis oled väga oodatud IVICA MÄGI AUTISMIKOOLI koolitusele.

Kõiki meie koolitusi viivad läbi professionaalsed koolitajad, kellel on vastav hariduslik taust ning praktiline kogemus.

Koolitused on praktilise sisuga tuginedes aktiivõppe meetoditele, kus keskendutakse fookuspunktidele:
- aktuaalne teoreetiline taust;
- praktilised näited Eesti oludest;
- meetodid igapäeva olukordadega toimetulekuks;
- võimalust tegeleda enda konkreetsete juhtumite ja probleemolukordadega.

Koolituskalendris meie kodulehel olevad koolitused toimuvad Tallinnas Rocca Al Mares asuvas uues majas LAEV (Vabaõhumuuseumitee 1, Tallinn) ning erinevates Eestimaa paikades.

Kõiki koolitusi on võimalik tellida ka kohapeale kooli, lasteaeda või teile sobivasse kohta.

Täiendavate küsimuste, koolitustele registreerimise või koolituste tellimise osas võtke meiega ühendust saates e-kiri autismikool@autismikool.ee

Ivica Mägi koolituste kalendri leiate SIIT
Meie inimeste kontaktid leiate SIIT

Rõõmsaid ja kasulikke kohtumisi oodates!

Ivica Mägi
Autismikooli arendamine, nõustamine ja koolitamise tööd

Ivica Mägi Autismikool on loodud eesmärgiga toetada autistlike laste arengut läbi õpetajate, kohaliku omavalitsuse töötajate, lastevanemate ja teiste nende elus olevate inimeste toetamise, koolitamise ja nõustamise.