Laste linnalaager

SPORDI LINNALAAGER LASTELE

A-Akadeemia esimene laste linnalaager, mille keskseks teemaks oli SPORT, toimus Tallinnas 03.-07.juuli 2017.
Allpool on teil võimalik pilk peale visata meie laagri nädalale ning ettevõtmistele.

Esmaspäeval kohtusime Mart Poomiga, kelle juures Männiku väljakul tegime 1,5 tunnise treeningu ning seejärel oli võimalik lastel ringi vaadata Mart Poomi jalgpallikoolis, tutvuda tema autasudega ning saada autogramme. Õhtupoolikul kõksisime veidike omavahel palli muruplatsil.

Teisipäevane päev kuulus maadlusele, kui kohtusime Martin Palseriga tema enda maadlusklubis Korrus 3. Seal oli võimalik lastel läbida intensiivne 1,5h maadlustreening. Seejärel oli neil 45 minutit vaba aega  matil ise mürgeldada. Lisaks saime autogrammid treenerilt ning nägime millised on erinevad maadlusvõtted. Päeva teises pooles tutvusime vigastustega ning teipisime sõrmesid ja hüppeliigest.

Kolmapäevane päev algas korvpalli tutvustamisega ning Mailis Pokk rääkis enda karjäärist. Seejärel suundusime Howard Frieri treeningule, kus lastel oli võimalik visata, õppida põrgatama ning mängida korvpalli. Õhtupoolikul rääkisime kaotamise võludest ja valudest.

Eelviimane laagripäev viis meid jõusaali ning Argo Aderi juurde. Lastele suurt rõõmu pakkunud treening jõusaalis oli küll ühe tunnine, kuid sellest piisas, et anda ülevaade milliseid masinaid saab kasutada jõusaalis ning kuidas üks jõutrenn välja näeb. Taaskord tegime väikese jutuajamise Argoga, kes jagas ka autogramme. Päeva lõpetamise vahva ning rahuliku joogatunniga Triin Hünnineni juhendamisel.

Viimane päev oli mõeldud pigem pidupäevaks, kuid võtsime hommikupoolikul üksteisega mõõtu erinevatel omanäolistel olümpiaaladel -  sprint, slaalomjooks, tossuvise, kaugushüpe, täpsusvise ehk punktide kogumine, lippude varastamine. Seejärel oli meil pidulik laagri lõpetamine, kus sõime head ja paremat ning jagasime auhindasid ja medaleid. Laagri lõpetamisel külastas meid Howard Frier, kes aitas autasustamist läbi viia.

Kokkuvõtvalt möödus meie esimene laager super vingelt ning kindlasti jätkame selle korraldamist järgmisel suvel! Sinna saab end arvatavasti registreerida eeltuleval kevadel, kui oleme plaanid paika pannud.

A-Akadeemia tänab kõiki laagris osalenuid ning sportlasi, kes võtsid meid lahkelt vastu ja tutvustasid lastele oma spordiala!